Op.Dr Ahmet Vehbi KOCA

0532 248 28 03

Jinekolog

info@gopkadinsagligi.com

28.8.1966 yılında Konya ili Ereğli ilçesinde doğdum. İlk-orta ve lise eğitimim Adana’da tamamladıktan sonra 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandım. 1990 yılında mezun olduktan sonra Kahramanmaraş ili Pazarcık ilçesinde mecburi hizmetimi tamamladım. Mecburi hizmetin ardından İstanbul SSK Bakırköy Doğumevinde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladım.

1996 yılında Uzman Doktor olduktan sonra Eyüp Devlet Hastanesinde çalışmaya başladım.2011 Yılında Tam gün yasası nedeni ile istifa ettim. 2000 yılında askerlik hizmetimi Amasya ili Merzifon ilçesinde tamamladım. İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde kendime ait Kadın Hastalıkları ve Doğum dal merkezi bulunmaktadır. 15.000’e yakın kayıtlı hastam bulunmaktadır. Evli ve iki kız çocuk babasıyım. Eşim de Esenler’de özel bir hastanede Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalışmaktadır. Benden büyük iki erkek kardeşim bulunmaktadır.

En büyük erkek kardeşim Bursa’da Kardiyolog olarak çalışmaktadır. Diğer erkek kardeşim ise İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde meslektaşı olan eşiyle birlikte diş hekimliği yapmaktadır. Yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir görev yaptığım Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde halkla iç içe bir meslek hayatım olmuştur. Ayrıca, kayıtlı hasta sayısı bakımından ilçe genelinde en yoğun çalışan hekimler arasında yer almaktayım.